Articolul cel mai citit în 2020

Articolul cel mai citit în anul 2020 de pe site-ul episopia-italiei.it este ”Canon de rugăciune care se face in vreme de boli molipsitoare sau molime către Preasfanta Treime și către toți sfinții” (62 427 de vizite). Urmează pe locul doi și trei ”Din relatările Cuvioasei Egeria la Vinerea Mare” și ”Din relatările Cuvioasei Egeria la Joia Mare”.

Pe site-ul de știri (episcopia-italiei.it/stiri), știrea cea mai citită a fost ”Trei ierarhi împreună cu clerici și credincioși din Mitropolia Europei Occidentale şi Meridionale l-au condus pe ultimul drum pe părintele Lucian Roșu”.

Slavă lui Dumnezeu pentru toate !

 
 

Urgența Coronavirus

 

Merinde pentru Suflet

 

 
 

Căutare

Apostolia

FTOUB Roma

 

Misiunea Sfântul Ierarh Nicolae

Misiunea Sfântul Ierarh Nicolae

 
 

Facebook

5 X 1000

 

I fondi del 5 per mille saranno utilizzati per diverse attività sociali: l'aiuto ai bambini e ai poveri, la cura dei senzatetto e dei malati, etc.

Scrivi anche tu sulla dichiarazione dei redditi il C. F.: 97558250581

 

Știri din viața Eparhiei

 

Nepsis

NEPSIS

 
 

Reportaje EORI

 
 

Vă Recomandăm

Agenda/Diario pentru tine!ri 2020/2021

 Calendarele Eparhiale 2021

Calendar 2021 pentru familia ta

Calendarul Tuturor Sfinților 2021

Tinerii ortodocși

Numărul total de vizitatori

12368982